DOSPELÍ
DOXXBET LIGA
Nadstavba 9. kolo
30.5 o 17:00
Šamorín – FK Pohronie
III. LIGA
26. kolo
Ne 31. 5. o 17:00
Brusno – Pohronie juniori
L. Hrádok – Žarnovica (So 30. 5.)
Čadca – N. Baňa
V. LIGA
24. kolo
Ne 31. 5. o 17:00
Repište – S. Ľupča
Š. Bane – Voznica
I. TRIEDA
24. kolo
31. 5. 2015 o 17:00 hod.
Janova Lehota – Lutila
Hodruša-Hámre – Slaská
Tekovská Breznica – Stará Kremnička
Brehy – Horná Ves
Bzenica – Banská Štiavnica
Veľká Lehota – Lovča
Kremnica – Hliník nad Hr.
II. TRIEDA SEVER
22. kolo
31.5 o 17:00
Krahule – Ladomerská Vieska (9:30)
Kopernica – Hronská Dúbrava
Trnavá Hora – Jastrabá
Nevoľné – Šašovské Podhradie
Ihráč – Pitelová
Kremnické Bane – Lovčica-Trubín
II. TRIEDA JUH
22. kolo
31.5 o 11:00
Sklené Teplice – Ostrý Grúň (sobota)
Hronský Beňadik – Prochot (10:30)
Prenčov – Horné Hámre (sobota)
Vyhne – Prestavlky
Banská Belá – Dolná Trnávka
Malá Lehota – Rudno nad Hronom
DORAST
II. LIGA STARŠÍ A MLADŠÍ DORAST
26. kolo
Ne 31. 5. 2015 o 10:00 a 12:30
N. Baňa – Vrútky 10:30 a 13:00,
Čadca – Pohronie (So. 30. 5.)
III. LIGA DORAST – JUH
24. kolo
Ne 31. 5. 2015 o 14:30
Čierny Balog – Žarnovica
IV. LIGA DORAST SKUPINA C
24. kolo
Ne 31. 5. 2015 o 14:30
Kremnica – Kremnička
voľný žreb – Lovčica
ŽIACI
U 15
Nadstavba 8. kola
30. 5 o 10:00
L. Mikuláš - Pohronie
U14
Nadstavba 8. kola
30. 5. o 12:00
L. Mikuláš - Pohronie
U13
Nadstavba 8. kola
31.5. o 10:00
Pohronie – L. Mikuláš
U12
Nadstavba 8. kola
31. 5. o 12:00
Pohronie – L. Mikuláš
II. LIGA STARŠÍ A MLADŠÍ ŽIACI
24. kolo
So 30. 5. 2015 o 10:00 a 12:00
Radzovce – Žarnovica
R. Sobota – B. Štiavnica
Tornaľa – N. Baňa (Ne 31. 5. o 13:00 a 15:00)
III. LIGA STARŠÍ A MLADŠÍ ŽIACI
24. kolo
So 30. 5. 2015 o 10:00 a 12:00
Revúca – Prestavlky
Kremnica – Kováčová
H. Nemce – Hliník n. Hr.
MALÝ FUTBAL ŽIACI
6. kolo o 1. až 8. miesto
30. 5. o 10:00 hod.
Ostrý Grúň – Lutila
Lovča – V. Lehota
Lovčica-Tr. – L. Vieska (14:30)
Št. Bane – Hodruša-Hámre (17:00)
6. kolo o 9. až 13. miesto
30. 5. o 10:00 hod.
Banská Belá – Prenčov
Vyhne – J. Lehota